مجله نویسا

سایت «نویسا» رونمایی شد

نویسا؛ فصلی نو

«نویسا» در قالب یک نشریه چاپی، پاییز ۱۳۹۶ ایده‌اش شکل گرفت و اسفند همان سال نخستین شماره‌اش منتشر شد. ما «نویسا» را به راه انداخته بودیم تا برایمان فضایی باشد برای تجربه روزنامه‌نگاری در عمل. ما دانشجویانی بودیم که منتظر برنامه لاک‌پشتی دانشگاه برای گذراندن درس‌هایمان نماندیم و خودمان آستین بالا زدیم و در این راه هم کم تجربه کسب نکرده‌ایم. امروز اما پا را از نشریه چاپی فراتر گذاشته‌ایم و با راه‌اندازی سایت نشریه، سودای مشق روزنامه‌نگاری چندرسانه‌ای را در سر داریم.

ما قبل از آنکه نشریه چاپی را راه بیندازیم هم سایت داشتیم؛ سایتی به نام «رایت‌کلاب» که زمینه را برای انتشار نشریه چاپی فراهم کرد و حالا هم از دل خاکستر آن سایت، این سایت جدید راه‌اندازی شده است. این سایت توسط خودمان طراحی شده است؛ یقینا بی‌عیب نیست و در گذر زمان، با همراهی شما رشد خواهد کرد و نواقص آن برطرف خواهد شد.

هدف ما از راه‌اندازی سایت مجله، بیش از هرچیزی، صحبت‌هایی بود درباره ضرورت روزنامه‌نگاری چندرسانه‌ای که روزبه‌روز بحثش در میان اهل رسانه جدی‌تر می‌شود. تقریبا در همه کلاس‌های روزنامه‌نگاری، یکی از تأکیدهای اصلی بر سر همین ورود به روزنامه‌نگاری چندرسانه‌ای است و آینده روزنامه‌نگاری در این حوزه دیده می‌شود. بنا به همین ضرورت است که ما تصمیم گرفته‌ایم سایت «نویسا» را با هدفی فراتر از صرف انتشار متن راه‌اندازی کنیم و به مرور زمان محتواهای چندرسانه‌ای بیشتری را به سایت اضافه خواهیم کرد.

برای قدم گذاشتن بر پله‌های بعدی و پیش رفتن در این مسیر، البته یکی از ضروریات همراهی شما مخاطبان با نویساست. ما صمیمانه از شما می‌خواهیم با نظرها و راهنمایی‌های خود و نیز همکاری در تولید محتوا، «نویسا» را همراهی کنید تا با توانی مضاعف به راه ادامه بدهیم.

نویسا باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *